20. Türkiye Muhasebe Kongresi Duyurusu


XX. TÜRKİYE MUHASEBE KONGRESİ YAKLAŞIYOR… 

(*) Kongre Katılımcıları KGK Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Düzenlemeleri Kapsamında 2 Temel Mesleki Eğitim Kredisi kazanacaklardır. 

DİJİTALLEŞME SÜRECİNDE DEĞİŞEN İŞ HAYATI ve MUHASEBE MESLEĞİNİN YENİDEN YAPILANMASI

 “Yerel/Küresel Meseleler, Küresel/Yerel Çözümler”

5-6 EKİM 2018

Hilton Bomonti Kongre Merkezi, İstanbul 

5-6 Ekim 2018 tarihlerinde Hilton Bomonti Kongre Merkezi İSTANBUL’da, TÜRMOB ev sahipliğinde gerçekleşecek olan XX. Türkiye Muhasebe Kongresi kayıtlarının elektronik olarak alınmasına www.tmk2018.org Kongre sitesinden devam edilmektedir.

Her 4 yılda bir düzenlenen ve Türkiye’nin Muhasebe Olimpiyatları olarak kabul görmüş “Türkiye Muhasebe Kongreleri” muhasebe mesleğinin sorunlarının, geleceğe dönük gelişmelerinin Dünya ve Türkiye’deki gelişmelerle beraber tartışıldığı mesleki ve akademik bir platformdur.

Muhasebe mesleği yasal statüsüne kavuştuktan sonra, 1992 yılından bu yana Kongreler TÜRMOB’un organizasyonu ile gerçekleştirilmektedir. Kongre ana temaları mesleğin önemli sorunları ile mesleki gelişim alanları dikkate alınarak güncel ve geleceği kavrayarak belirlenmektedir.

5-6 Ekim 2018’de XX. Türkiye Muhasebe Kongresi İstanbul’da toplanacaktır. Yaklaşık 2500 katılımcının beklendiği, XX. Türkiye Muhasebe Kongresi’nin ana teması "Dijitalleşme Sürecinde Değişen İş Hayatı ve Muhasebe Mesleğinin Yeniden Yapılanması-Yerel/Küresel Meseleler, Küresel/Yerel Çözümler” olarak belirlenmiştir.

Kongre katılımcıları Kamu Gözetimi Kurumu “Bağımsız Denetçiler İçin Sürekli Eğitim Tebliği” düzenlemeleri kapsamında 2 Temel Mesleki Eğitim kredisine hak kazanacaklardır.

Siz değerli meslek mensuplarını, akademisyenleri, kamu ve özel sektörün temsilcilerini, iş dünyasını ve tüm ilgilileri teknik ve akademik zengin programa sahip Kongremize bekliyoruz……

http://www.tmk2018.org/

Kongre ile ilgili broşürü aşağıdaki DOSYALAR bölümünden görüntüleyebilirsiniz.

XX. Türkiye Muhasebe Kongresi Taslak Programını görüntülemek için tıklayınız>>>

  • Sosyal Medyada Paylaş