Kasım Ayı İlk 15 Günlük Eğitim Programımız


4 Kasım 2019 Pazartesi günü saat 14:30 da Oda binamızda LUCA Genel Koordinatörü SMMM Cenk İçer’in sunumuyla “509 Sayılı VUK Genel Tebliğine Göre e-Uygulamalar” konulu eğitim semineri;

8 Kasım 2019 Cuma günü saat 14:00 da Oda binamızda , Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Uluslararası Çalışma Örgütü ILO ve Odamız işbirliği ile "Yabancı İşçi Çalıştırma Mevzuatı ve Uygulaması" konulu eğitim semineri;

9 Kasım 2019 Cumartesi günü saat 15:00 da Oda binamızda İstanbul SMMM Odası Eğitim Müdürü SMMM İnci Şalcı’nın sunumuyla “Güncel VUK 509 Kapsamında e-Uygulamalar“ konulu eğitim semineri düzenlenecektir.

Ayrıca 11-14 Kasım 2019 tarihleri arasında Bilirkişilik Temel Eğitimi düzenlenecektir.

Bilirkişilik Temel Eğitimi, 5 yıllık mesleki kıdem kazanmış kişiler tarafından alınan ve bilirkişilik faaliyetinin yürütülmesi ile ilgili temel teorik ve uygulama bilgileri içeren bir eğitimdir.

Temel eğitim 18 saati teorik ve 6 saati uygulama eğitimi olmak üzere 24 ders saatinden oluşmaktadır.

Dersler 11 Kasım -14 Kasım 2019 tarihleri arası 17:00 - 23:00 saatlerinde toplam 24 saat olarak yapılacaktır.

Eğitime başlanılan gün gerekli eğitim çantası verilecektir. Eğitim çantası içinde basılı kaynak kitap, bilirkişi el kitabı, bloknot ve kalem bulunmaktadır.

Derslere katılım zorunludur. En fazla 1/12 oranında devamsızlık hakkı bulunmaktadır. Buna göre, toplam eğitim programının 2 ders saatinden fazlasına devam etmeyenlerin eğitim programıyla ilişiği kesilir. İlişiği kesilenlere ücret iadesi yapılmaz.

Eğitim sonunda EĞİTİM KATILIM BELGESİ verilecektir. Bu nedenle kayıt esnasında gerekli tüm belgeleri eksiksiz teslim ediniz.

Kayıt sonrası iptal mümkün değildir. Eğitim ücreti iade edilmez, ancak bir başka eğitim dönemi veya eğitim programına tekrar kayıt yapılabilir.

Eğitim ücreti 850 TL + %18 KDV’dir. Kayıt esnasında tüm ücretim ödenmesi gerekmektedir. Eğitim ücreti ödemeyenlerin kayıtları yapılmayacaktır.

Eğitim ücreti kredi kartı ile ödenebilir. Kredi kartına 9 taksit yapılabilmektedir. Hangi kartlara taksit yapıldığını kayıt sırasında öğrenebilirsiniz.

Eğitime katılmak isteyenlerin www.esmmmo.org adresinde bulunan Kayıt Formunu doldurarak odamıza teslim etmesi gerekmektedir.  • Sosyal Medyada Paylaş