TÜRMOB e-Dönüşüm Asistan Uygulaması ve Uygulama Yönlendirme Kılavuzu ile TÜRMOB e-İmza Başvuruları


TÜRMOB e-Dönüşüm Asistan Uygulaması ve Uygulama Yönlendirme Kılavuzu

e-Dönüşüm Teknik Asistanı ile e-dönüşüm başvuru ve uygulamaları için gerekli tüm mali mühür, java gibi gerekli driverların otomatik kurulumu ve uygulama kılavuzu ile otomatik yönlendirmeler yapılmaktadır. Sayfa Meslek mensuplarının e-Dönüşüm Danışmanı olacak niteliktedir

TÜRMOB e-Dönüşüm Kılavuz Uygulama sayfasını görüntülemek için tıklayınız

TÜRMOB e-Dönüşüm Asistanını buradan indirebilirsiniz. 

TÜRMOB Asistan Uygulaması Genel Kullanım videosunu görüntülemek için tıklayınız. | (Java, TÜRMOB e-İmza, Mali Mühür, e-Beyanname)


TÜRMOB e-Dönüşüm asistan içeriği
İçerik
Açıklama
Mali Mühür ve Java Kurumları
ilekamusm.gov.tr adresinden almış olduğunuz mali mühür ve işletim sisteminize uygun Java kurulumları yapılmaktadır.
TÜRMOB e-İmza ve Java Kurulumları
ilewww.turmobeimza.com.tr adresinden almış olduğunuz e-İmza ve işletim sisteminize uygun Java kurulumları yapılmaktadır.
GIB İmzalama Aracını Çalıştır
Bildiğiniz üzere GIB İmzalama aracı Java desteği bulunmayan chrome tabanlı tarayıcılar ile e-defter, e-fatura vb. portal ekranlarında çalışma ve başvuru işlemlerini gerçekleştirmeyi sağlamaktadır.
e-Beyanname Programı İndir
İle ebeyanname.gib.gov.tr adresindeki ebeyanname programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
Java Kurulumları
İle bilgisayar işletim sisteminize uygun Java kurulumlarını gerçekleştirebilirsiniz.
Akisp11.dll
ile başvuru sırasında ihtiyaç duyulan (e imza ya da mali mührün sertifikasının okunamadığı durumlarda ilgili dosya çalıştırıldığında sistminzide gerekli ayarlamalar otomatik yapılmaktadır.


e-İmzanızı anında odamızdan teslim alabilirsiniz

TÜRMOB'un e-imza projesi kapsamında, odamız ile Elektronik Bilgi Güvenliği A.Ş. ( e-güven) arasında anlaşma imzalanmıştır.

Anlaşma gereği e-imza almak isteyen meslek mensubu , aday meslek mensubu ve TÜRMOB üyesi olmayan gerçek kişiler (avukat, doktor, veteriner hekim gibi),

 www.turmobeimza.com.tr web sayfasından online başvuru ve ödemelerini gerçekleştirdikten sonra, odamıza bizzat kendileri gelerek hiç zaman kaybetmeden e-imzalarını teslim alabileceklerdir.

TÜRMOB üyesi olmayan gerçek kişilerin başvuru sonrası sertifika sözleşmesini doldurarak odamıza teslim etmeleri gerekmektedir.

Not: Yasa gereği e-imzanın kişinin kendisine teslim edilmesi zorunlu olduğundan başkası adına teslim alınması mümkün değildir.
  • Sosyal Medyada Paylaş