Orlando Language Academy İndirim SözleşmesiOdamız ile Orlando Language Academy arasında imzalanan sözleşme ile üyelerimize, 1. derece yakınlarına, stajyer ve büro çalışanlarımıza özel  kampanyalara ek tüm yabancı dil eğitimlerinde  %20 indirim uygulanacaktır.

Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Sınıflandırılması (The Common European Framework) diller için belirlenmiş değerlendirme ve referans sistemidir. Değerlendirme koşulları, anlamaya (dinleme ve okuma) ve konuşmaya (karşılıklı konuşma, sözlü anlatım ve yazılı anlatım) dayanmaktadır. Kurumumuzda CEFR sistemi esas alınmaktadır.  Bu çerçevede A1-A2-B1-B2-C1 ve C2 seviyesinde toplamda 6 kur üzerinden eğitim verilmektedir.
1 kur eğitim süresi 2 aydır.


İngilizce Eğitimlerde;

GÜNLER-SAATLER
*Pazartesi-Çarşamba
*Salı-Perşembe
*Cumartesi-Pazar

*09.00-12.10
*12.30-15.40
*16.00-19.10
*19.30-22.40 

Belirlediğiniz gün ve saat seçenekleri ile 1 haftada toplam 8 ders saati grup eğitimi verilmektedir.

ÖMÜR BOYU CLUB HAKKI
Kursiyerlerin sadece sınıf içerisinde değil, gündelik hayatta da akıcı bir şekilde yabancı dil konuşmasını hedeflenmektedir. Kurumda bulunan Orlando Coffee'de haftanın her günü yapılan Club etkinliklerine (Speaking Club, Listening Club, Reading Club, Writing Club, Movie Club, Game Club, Grammar Club, Make-Up Club vb.) sınırsız ve yaşam boyu ücretsiz katılabilir, Native öğretmenler ile yabancı dil pratiği yapabilir ve eğlenerek dil öğrenme sürecini keyifli hale getirebilirsiniz.


KUR GEÇME SİSTEMİ ve ÜCRETSİZ KUR TEKRARI
Kur Geçme Sınavından %65 yeterliliğin sağlanması halinde, kursiyer bir sonraki kura geçmeye hak kazanır.

%65 yeterliliğin altında kalan kursiyerler ise, 1 kur eğitim süreci boyunca %90 ders devamlılığı ve 32 kez Club etkinliklerine katılım sağlaması durumunda aynı kuru ücretsiz olarak tekrar edebilir.


SINIFLAR MAX. 12-14 KİŞİLİKTİR.

  • Sosyal Medyada Paylaş